Loading...

ONLİNE EMLAK AKEDEMİ EMLAĞIN LİDERLERİNİ YETİŞTİRMEYE BAŞLIYOR !

Anasayfa Haber ve Duyurular ONLİNE EMLAK AKEDEMİ EMLAĞIN LİDERLERİNİ YETİŞTİRMEYE BAŞLIYOR !
Sevdiklerinizle Paylaşın

ONLİNE EMLAK AKEDEMİ EMLAĞIN LİDERLERİNİ YETİŞTİRMEYE BAŞLIYOR !


ONLİNE EMLAK AKADEMİ EMLAĞIN LİDERLERİNİ YETİŞTİRMEYE BAŞLIYOR!

2010 yılında danışmanlık ve eğitim faaliyetleri yürütmek üzerine kurulan Işıkören Danışmanlık; Online Emlak Akademi ile emlak eğitimlerini yepyeni bir platforma taşıyor. 

Şubat 2012’de Türkiye’nin ilk online emlak seminerlerini yapan Işıkören Danışmanlık kurucu ortakları Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tam 8 yıl sonra yine bir Şubat ayında Türkiye’nin ilk ‘Online Emlak Akademi’sini açtı. Korona virüs nedeniyle eğitimlerin online’a döndüğü bu günlerde, Online Emlak Akademi Haziran ayı itibari ile yepyeni bir eğitim programıyla emlakta yeni liderler yetiştirmeye hazırlanıyor. 

www.onlineemlakakademi.com adıyla kurulan ‘Online Emlak Akademi’ internet üzerinden emlak odaklı canlı eğitimler veriyor. Eğitimler, konu uzmanı eğitmenler tarafından gerçekleştiriliyor ve eğitimlere katılanlar etkileşimli bir ortamda eğitmene soru da sorabiliyor. 

Kurucular Hilmi Işıkören ve Belgin Benek, salgınla birlikte dönüşen dünyada emlak işinde liderliğe ulaşmanın yollarını göstermek amacıyla bayram sonrası yepyeni bir eğitim programı başlatacak. ‘Emlakta Liderliğe Hazırlık’ adlı online eğitim programı 15 Mayısa kadar %25 indirim ile 1 Mayıs’tan itibaren web sitesinde kayıt almaya başlayacak. 

1 – 3 ve 5 Haziran tarihlerinde toplamda 6 saatten oluşan bu programdaki 6 eğitim ise şöyle; 

Emlakta liderlik kavramı

Emlakta kazandıran zihin

Satışa karar verdiren ‘3’lü kombinasyon modeli’

Müşteri itirazlarını karşılama

Satıcıları ikna etmenin yolları

Alıcıları ikna etmenin yolları


Tarih : 1 – 3 – 5 Haziran (Ptesi – Çarşamba  – Cuma)

Saat : 14:00 – 16:00 arasında toplam 6 saat

Yer : Online Emlak Akademi Canlı

Eğitmenler : Hilmi Işıkören / Belgin Benek


Hilmi Işıkören kimdir?

Hilmi Işıkören, 1997 – 2010 yılları arasında uluslararası gayrimenkul markaları RE/MAX Türkiye’de Franchise Müdürlüğü, Century 21 Türkiye’de ise Genel Müdürlük yaptıktan sonra ortaklarıyla birlikte Realty World’ü Türkiye’ye getirdi ve 2007 yılında markanın haklarını sattığı şirkette 3 yıl Genel Müdürlük yaptı. 2010’da kendi danışmanlık şirketini 2005’den beri birlikte çalıştığı Belgin Benek ile kurdu. 23 yıllık deneyimiyle her yıl binden fazla kişiye eğitim ve şirketlere danışmanlık veren Hilmi Işıkören, 10 Numara Motivasyon kitabı ve Motivasyon Kartları adıyla bilinen iş ve hayata dair ilham veren, yol gösterici paylaşımlarıyla da tanınmaktadır. 

Belgin Benek kimdir?

2001 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi, Eğitim İletişimi ve Planlaması bölümünü bitirerek iş dünyasına adımını atan Belgin Benek 2005 – 2010 yılları arasında Realty World Türkiye’de kurumsal iletişim, franchise ve pazarlama müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. 15 yıllık emlak sektörü tecrübesiyle Belgin Benek, iletişim ve pazarlama konusunda uzmanlığının yanı sıra yetişkin eğitimcisi olarak da mesleki yetkinliğe sahiptir. 

http://onlineemlakakademi.com/

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.